Styret i Norges Fjordhestlag

Janne Seilen
Leder
Vevle,
5281 Valestrandsfossen
920 94 232
janneseilen@hotmail.com


Vidar Heggheim
Styremedlem
6817 Naustdal
970 28 672
57 72 24 89
vidar_heggheim@hotmail.no

Anne-Karin Løken
Styremedlem
Løken,
6770 Nordfjordeid
954 88 099
anne.karin.loken@gmail.com

 

Kai Stein
Styremedlem
Liagardane,
3570 Ål.
416 76 544

Knut R. Thunheim
Styremedlem
4460 Moi 
51 40 12 48
418 43 496
knut.thunheim@dabb.no

  Petter Inge Bergheim
1. Varamedlem
PB. 63,
6399 Vestnes
71 18 23 40
95 21 50 04

June Cecilie Horntvedt
2. varamedlem
Elverhøiveien 1 B,
3113 Tønsberg
950 86 711
june@kjoreportalen.no


AVLSUTVALG:

  Jonas Vevle
Leder
Vevle,
5281 Valestrandsfossen
91 16 63 11
jonasn@frisurf.no
  Katrine Haugaard
Medlem
Bassengveien 19 A,
1447 Drøbak,
922 49 733
kat.haugaard@gmail.com

 

  Even Myklebust
Medlem
Mostuna 50,
6154 Ørsta.
905 25 823
even.myklebust@tussa.com


 

  Sigmund Nesvik
Vara
Haugstadveien 10,
4362 Vigrestad

 

 

AKTIVITETSUTVALG:

 

Aina Benedikte Huseby
Leder
Kjærralia 14,
1626 Manstad,
907 33 105
aihuseby@online.no

 


Miriam Hoddevik
Medlem
Løkja,
6770 Nordfjordeid,
907 27 892
mhoddevik@hotmail.com

 

Lucinda Bjørnset Reksten
Medlem
Brandsøysundet 10,
6900 Florø.
971 64 852
57 75 33 16
lucinda@lyheim.net

 

 

Hanne Jørstad Svendsgard
Vara
2666 Lora

 

 

ETTERSYNSNEMD:

Ola Einar Krok
Hanne Jørstad Svendsgard

 

STYRET I NORDANGS MINNEFOND:

Anders S. Moen med personlig varamedlem Lisbeth Mo Myklebust
Arne Olav Bjørlo med personlig varamedlem Tone Kristin Smørdal
Per Aksel Birkeland med personlig varamedlem Rasmus Pollestad
Dag Laupsa Borge med personlig varamedlem Audun Nes

 

VALGKOMITE:

Leiar: Tone K. Smørdal
Medlem Audun Nes
Meldem Ben Hjelmervik
Vara Nils Magne Gjengedal