Framsida
Statutter
Program
Proposisjonar
Oppstalling
Veibeskrivelse
Overnatting
Stemneplassen
Trenar du til NM?
Sponsorar
Påmeldte
Dokumenter
 



Påmeldte


Individuelle klasser

E.nr Lisens Rytter/Kusk H.lisens Reg.nr Hest Klubb Påmeldte klasser:
1 K160879LUC02 Lucinda Bjørnset Reksten 25373 N-00-2596 Siri Hero Flora Hestesportklubb 3, 4, 11, 12, 17, 21
2 K190285AUD01 Aud Jorunn Frøysadal 24606 N-98-2807 Vitjar Førde Køyre og Rideklubb 3, 4, 6, 8, 9, 12, 15, 17, 18
3 K080468IRE01 Iren Myklebust 28301 N-01-2733 Fjelling Tefre Ryttarklubb 6, 7, 8, 9, 18
4 trukket            
5 K100362ANN04 Ann Lorraine Thomas Engebø 28341 N-97-2636 Mai Sølja Tefre Ryttarklubb 1, 2, 11, 12, 13, 21
6 K110892ELI09 Elisa K. Poulsen 25951 N-00-2547 Nigardsprinsen Grenland Ryttersportsklubb 2, 3, 4,10, 11, 17
7 K151183LIV01 Liv Jorunn Nyhagen 25440 N-00-2687 Pokemann Volda Rideklubb 3, 4, 7, 8, 9, 12, 15, 17
8 K081184SIG01 Sigrid Elise Skorve Larsen 23152 N-95-2675 Harams Romio Østmarka Rytterklubb 3, 4, 12, 13, 17, 19
9 K080979ANN04 Annike Mikkelsen 29267 N-02-2780 Myrstads Amadea Fredrikstad og Omeng Rideklubb 1, 2, 5, 7, 10, 20, 22
10 K231080VIL03 Vilde Sørvik Eggen 28168 N-00-2538 Oliver Oslo og Akershus Fjordhestlag 2, 3, 10, 11, 12, 21
11 K131085ANN01 Ann-Maria Henriette Nydal 27331 N-01-2545 Knapstadprinsen Førde Køyre og Rideklubb 2, 3, 4, 10, 17, 21
12 K130195MAR15 Marthe-Emilie Fangan 29448 N-01-2744 Haug Fina Gjøvik og Toten Hestesportsklubb 1, 2, 10, 11, 21
13 K280491ANN02 Anna Regine Sve 912677 N-91-2677 Rakne Frikk Volda Rideklubb 2, 6, 7, 8, 9, 12, 14, 18
14 K070389SIL01 Silje Renate Ruud 25984 N-92-2509 Løkkas Brage Larvik og Sandefjord Rytterklubb 2, 3, 4, 11, 12, 13, 17, 19
15 K050187ANN07 Annifrid Ueland 22411 N-96-2629 Faun Prins Eid Ride og Køyreklubb 3, 4, 9, 12, 13, 15, 17, 19
16 K050193ING03 Ingrid Modalen 10399 N-89-2616 Massi Østmarka Rytterklubb 1, 2, 12, 13, 19
17 K200282HEI01 Heidi Braadland Bekkelund ? N-02-2651 Solan Gjøvik og Toten Hestesportsklubb 1, 5, 7
18 K200282HEI01 Heidi Braadland Bekkelund ? N-04-2555 Egon Kim Gjøvik og Toten Hestesportsklubb 1, 5, 7
19 K070989KJE01 Kjellfrid Eline Omdal ? N-96-2840 Mai Evelyn Lund Kjøre og Rideklubb 1, 10, 11, 21
20 K031189EMM01 Emma Hellevik Børs-Lind 28435 N00-2655 Lunner Grom Tanum Rideklubb 2, 5, 11, 12, 20, 21
21 K160572MET01 Mette E. Fangan 29448 N-01-2744 Haug Fina Gjøvik og Toten Hestesportsklubb 5
22 K260883KAT01 Katrine Haugaard 29357 N-00-2685 Bråstadgutten Oslo og Akershus Fjordhestlag 1, 2, 5, 7, 20, 22
23 K220863LIN01 Linda Rognø 23978 N-98-2851 Myrimann Nordgard Midthordaland Hestesportlag 3, 4, 6, 8, 9, 10, 12, 15, 17, 18
24 K110192IDA01 Ida Kristine Standal 942614 N-94-2614 Linndi Nordgard Ørsta Ride- og Køyreklubb 1, 2, 10, 11, 21
25 K131085ANN01 Ann-Maria Henriette Nydal ? N-04-2559 Hole Pontus Førde Køyre og Rideklubb 1
26 M030495PON01 Pontus G. Borgund ? N-01-2603 Steinholds Borgar Eid Ride og Køyreklubb 10, 21
27 K180187MAR10 Maren Rognø Vevatne 26933 N-01-2851 Tyssblakka Midthordaland Hestesportlag 3, 6, 8, 9, 12, 13, 15, 18, 19
28 K121195CHA01 Charlotte Lefdal 23924 N-93-2661 Festervikens Snorre Eid Ride og Køyreklubb 1, 10, 11, 21
29 K280384MAR06 Marianne Stokke 28682 N-97-2863 Knirke Eid Ride og Køyreklubb 5, 7, 8, 10, 11, 20, 22
30 K240792HAN02 Hanne Sandven 27925 N-94-2789 Lunnar Midthordaland Hestesportlag 2, 3, 7, 8, 12, 14
31 K151286INA01 Ina Gjerland 28180 N-02-2549 Mel Jalnason Førde Køyre og Rideklubb 3, 6, 8, 9, 12, 15, 18
32 kjem Katrine Aarlot Aase ? N-04-2527 Lia Jo Tefre Ryttarklubb 1, 21
33 K161166LIV01 Liv M Bergstrøm 27344 N-00-2707 Viggo Revheim Oslo og Akershus fjordhestlag 5, 7, 8, 20, 22
34 K220183KJE01 Kjersti Anete Botnevik 23094 N-95-2673 Kornvin Liljar Midthordaland Hestesportslag 2, 3, 4, 5, 7, 8, 17
35 K110385LIN02 Linda Kulstad ? N-04-2507 Borge Gutten Sarpsborg Rideklubb 1, 10, 21
36 K300485ELI01 Elisabeth Bratteberg 29262 20833320
0301667DK
Jupiter Skovå Ørsta Rideklubb 2, 3, 10, 11
37 K220795HEL01 Helge Emil Tefre ? N-98-2695 Gullbrand Viljarson Tefre Ryttarklubb 1, 10, 11, 21
38 K220384MAR04 Mari-Ann Herfindal 28806 N-01-2627 Kvebergsøyas Odin Midthordaland Hestesportslag 10, 12, 21
39 K290188NIN02 Nina Bekkevold 27521 DK Lille Engsvangs Lasse Stange Rideklubb 2, 3, 4, 5, 7, 12, 13, 17, 19, 20, 22
40 K191186THE01 Therese Carlson Sellevold 29417 N-02-2511 Sofin Eid Ride og Køyreklubb 1, 6, 8, 9, 10, 12, 18
41 K181188STI01 StineLill Himberg 28445 N-98-2687 Magnus Jarlsberg Rideklubb 1, 2, 12, 13, 19, 21
42 K050888KRI01 Kristine Hafstad 27150 N-00-2502 Bø Una Førde Køyre og Rideklubb 6, 8, 9, 18
43 K071280TIN01 Tina H. Rød ? ? Gorm Stanstorp Telemark Fjordhestlag 1, 21
44 K010289KRI04 Kristine Walther Lunner ? N-03-2537 Dal Monty Sarpsborg Rideklubb 1, 10, 21
45 K091188KAR04 Karine Træthaug 28417 N-98-2617 Sygnesblakken Alvdal Kjøre og Rideklubb 2, 3, 5, 7, 8, 10, 20, 22
46 K070887HEI01 Heidi Skybakk 29311 N-02-2601 Kaismann Alvdal Kjøre og Rideklubb 1, 5, 7, 20, 22
47 trukket            
48 K200378KAR01 Karoline Engjaberg 29531 N-02-2677 Dalarprins Søndre Aas Gård kjøre og rideklubb 1, 10
49 K130981SIR01 Siri Merete Endal 27007 N-00-2517 Gnist Eid Ride og Køyreklubb 3, 6, 8, 9, 18
50 K010486CAR03 Carina Strøm 29258 N-01-2552 Una Berge Spydeberg Rideklubb 2, 3, 4, 10, 11, 17, 21
51 K300978HED01 Hedda Smukkestad 29146 N-02-2682 Fjellgråa Telemark Fjordhestlag 1, 2, 10, 12, 21
52 K070191IDA03 Ida-Elin Sunde kjem N-03-2594 Lille My Molde Hestesportsklubb 1, 2, 10, 21
53 K120291KIR01 Kirsti Rogstadkjærnet ? N-01-2769 Jesper Elverum Rideklubb 1, 12, 13, 19, 21
54 K070588SIL02 Silje Kvalvik 29519 N-01-2540 Herborg Hammerfest Rideklubb 1, 2, 5, 20, 21
55 M040259AND01 Ander Sæther Moen 23416 N-97-2793 Rodiko Trollheimen Ride og Kjørelag 6, 8, 9
56 K060395VIG01 Vigdis Sæther Moen 23416 N-97-2793 Rodiko Trollheimen Ride og Kjørelag 12, 13, 19
57 K241278ANI01 Anita Mari Brekke 26912 N-01-2543 Råds Hero Ørsta Ride og Køyreklubb 6, 8, 9, 18
58 K110172HEI03 Heidi Tønnesen 28672 FH0092 Goliat Østmarka Rytterklubb 1, 5, 7, 20, 22
59 K270292MAR05 Mari Thu Randulff 28008 Vikkelsøs Høvding Sandnes og Jæren Rideklubb 21
60 K050985MON02 Monica Bringedal 29179 N-03-2677 Timegråen Haugesund Rideklubb 1, 2, 5, 7, 10, 12, 20, 22
61 K100483MAY01 May Siri Stene 24580 N-95-2786 Gjerde June Haram og Omegn Hestesportklubb 2, 3, 4, 10, 11, 17, 21
62 K040981CAS01 Cassandre Bach-Gansmo 14635 N-92-2669 Kneist Sørkedalen Rideklubb 3, 4, 9, 12, 13, 15, 17, 19
63 K170488HIL01 Hilde Seilen 24037 N-98-2577 Haukfell Førde Køyre og Rideklubb 2, 3, 4, 5, 7, 10, 11, 17, 20, 22
64 K150292MIN01 Mina Heggelund 10568 N-91-2813 Grytemarks Tornado Hedemarken Rideklubb 2, 3, 4, 7, 8, 12, 13, 14, 17, 19
65 K200592ELI02 Elise Malme kjem N-03-2631 Trollvind Molde Hestesportklubb 1, 2,
66 K310193ING03 Ingvil Ness 26050 N-93-2575 Fakseprinsen Førde Køyre og Rideklubb 1, 2, 5, 7, 8, 10, 12, 14, 20, 22
67 M080948KJE01 Kjell Stadheim 922655 N-92-2655 Myrfaks Nordgard Randaberg Hesteklubb 6, 8, 9, 18
68 K060284IRM02 Irmelin Revheim 27150 N-00-2505 Bø Una Midthordaland Hestesportslag 1, 2, 10,
69 K180587ING01 Ingunn Finstad 24809 N-952591 Rånnar Hedemarken Rideklubb 3, 6, 8, 9, 12, 15, 18
70 K281595MAR01 Marthe S. Fløtre ? N-98-2696 Århild Gloppen Køyre og Rideklubb 1, 10
71 K010294LIN01 Linda Skogstad 23400 N-94-2621 Kolbin Blakken Gjøvik og Toten Hestesportsklubb 1, 2, 5, 7, 10, 11
72 K010493TON03 Tone Therese Farsund 25202 N-99-2560 Biola Tefre Ryttarklubb 21
73 Kjem Marita Melheim kjem N-00-2605 Høg Fløtren Eid ride og Køyreklubb 5, 10, 20, 21
74 K300684MAR03 Marthe Engjaberg 29531 N-02-2677 Dalarprins Volda Rideklubb 2, 11
75 K071291ANN01 Anna Martine Jonsson kjem N-89-2842 Ruska Førde Køyre og Rideklubb 11, 12, 21
76 K190285AUD01 Aud Jorunn Frøysadal 29524 N-02-2518 Bakkens Mali Førde Køyre og Rideklubb 1, 2, 5, 7, 10, 11, 20, 22
77 kjem Gunhild Jenssen kjem N-99-2534 Siri Vinje Verdal og Omegn Rideklubb 7, 10, 11
78 K020578TOR01 Torill Hynne Fjære 29194 N-98-2840 Akita Jarlsberg Rideklubb 1, 2, 5, 7, 11, 12, 20, 22
79 K090195INE01 Ine Ynnesdal kjem N-99-2534 Siri Vinje Gloppen Køyre og Rideklubb 1
80 K310392LIN01 Linn Therese Garlid 28301 N-01-2733 Fjelling Tefre Ryttarklubb 11, 12
81 K050391LIN01 Linn-Katrin Ask 27389 N-98-2872 Hauklandstulla Jæren Kjøre og Rideklubb 6, 8, 9, 18
82 M120587MOR02 Morten Andre Ebbesvik 27530 N-95-2859 Heid Eikmann Gjøvik og Toten Hestesportklubb 1, 2, 5, 7, 8, 10, 11, 20, 22
83 K290792MAI01 Maiken Aker 25826 FH0062 Sofus Gjøvik og Toten Hestesportklubb 1, 2, 5, 7, 10, 11
84 K100494ODA01 Oda Benedikte Natland 27040 N-94-2571 Monikus Førde Køyre og Rideklubb 5, 12, 13, 19, 21
85 K100494AND01 Andrea Katrine Natland 27168 N-97-2773 Bergablakken Førde Køyre og Rideklubb 1, 2, 7, 8, 12, 13, 14, 19
86 K280885LIS01 Lise Victoria Møller ? N-95-2511 Lauvrudin Sørkedalen 1, 10, 21
87 K010690ELI01 Elisabeth Sande 942535 N-94-2535 Fjelldar Førde Køyre og Rideklubb 1, 2, 5, 8, 10, 12, 14
88
89 K160285JUN01 June Cecilie Horntvedt 29020 N-96-2607 Sølvbrand Jarlsberg Rideklubb 1, 5, 7, 10, 12, 13, 19, 20, 22
90 K170191KAR02 Kari Elisabeth Ringi 14669 N-91-2607 Helgfin Bærum 2, 3, 4, 8, 12, 13, 14, 17, 19
91 K190961HEG02 Hege Nybråten 24894 N-00-2850 Fiol Gjøvik og Toten Hestesportklubb 2, 3, 4, 10, 11, 12, 21
92 M250867GUN02 Gunnar Bruland 26964 N-01-2566 Vies Marikken Førde Køyre og Rideklubb 6, 8, 9, 18
93 M170662HAR03 Harald Løtuft kjem N-98-2580 Finslands Norgrima Førde Køyre og Rideklubb 5, 20
94 K021192ING02 Inga Marie Indrebø Kjærsdalen 22401 N-94-2838 Hadly Førde Køyre og Rideklubb 2, 6, 8, 12, 13, 14, 19, 20
95 kjem Helene Hove Kjelsnes ? N-00-2742 Tira To Flora Hestesportklubb 21
96 M240993AND Andreas Løtuft kjem N-98-2580 Finslands Norgrima Førde Køyre og Rideklubb 1, 10, 11, 21
97 K291289AUR01 Aurora Leivdal Haavik 27134 N-00-2826 Turboline Vidvei Eid Ride og Køyreklubb 6, 8, 9, 10, 18
98 K120984HEI01 Heidi Bergsund 11464 N-90-2707 Alm Jarl Tanum Rideklubb 2, 3, 6, 8, 9, 12, 15, 18
99 K240763ANN02 Anne Grete Skjæveland 25967 N-97-2595 Dalargutt Sandnes og Jæren Rideklubb 3, 4, 17
100 K150889SIN01 Sina Thu Randulf 28008 Vikkelsøs Høvding Sandnes og Jæren Rideklubb 2, 3, 4, 9, 12, 13, 15, 17, 19
101 K161087LIS01 Lisa Christiansen 24832 N-99-2539 Jarlen Sandnes og Jæren Rideklubb 3, 4, 9, 12, 13, 15, 17, 19
102 K100793KAM01 Kamilla Vevle kjem N-88-2524 Symra Osterøy Fjordhestlag 1, 2, 5, 7, 8
103 K040293SIR27 Siri Christiansen 24832 N-99-2539 Jarlen Sandnes og Jæren Rideklubb 21
104 K040293SIR27 Siri Christiansen 25967 N-97-2595 Dalargutt Sandnes og Jæren Rideklubb 10, 11, 21
105 K250193ING02 Ingrid Aspøy kjem N-01-2686 Aspøylisa Riska Rideklubb 1, 2, 10, 11, 21
106 K010593ELI01 Elisa Møller 29126 N-99-2542 Lunalin Sandnes og Jæren Rideklubb 1, 2, 10, 12, 21
107 M180781OLE02 Ole Marius Hauer 922745 N-92-2745 Skaregutt Askim Rideklubb 2, 3, 4, 6, 7, 8, 9, 10, 17, 18
108 K030193MAR01 Margrete Jonstad ? N-03-2686 Jacobgardens Vesla Naustdal Køyre og Rideklubb 10, 21
109 K240673ING01 Inger Grøntun ? N-03-2711 Heggnes Borken Naustdal Køyre og Rideklubb 21
110 K240673ING01 Inger Grøntun ? N-92-2541 Spretten Naustdal Køyre og Rideklubb 10
111 K210692NIN01 Nina Humlevik Monsen 28086 N-02-2665 Lyngsblakken Midthordaland Hestesportslag 5, 9, 11, 21
112 trukket            
113 trukket            
114 trukket            

LAG

Lag Ekvipasje 1 Kl Ekvipasje 2 Kl Ekvipasje 3 Kl
Møre & Romsdal Liv Jorunn Nyhagen
Pokemann
3 Anita Mari Brekke
Råds Hero
9 Anna Regine Sve
Rakne Frikk
12
Førde Køyre og Rideklubb 1 Aud Jorunn Frøysadal
Vitjar
3 Ina Mari Gjerland
Mel Jalnason
9 Andrea Natland
Bergablakken
12
Hedemark Nina Bekkevold
Lille Engsvangs Lasse
3 Ingunn Finstad
Rånnar
9 Mina Hegglund
Grytemarks Tornado
12
Midthordaland Hestesportslag 1 Hanne Sandven
Lunnar
3 Nina Humlevik Monsen
Lyngsblakken
9 Mari Ann Herfindal
Odin
12
Midthordaland Hestesportslag 2 Kjersti Anette Botnevik
Kornvin Liljar
3 Linda Rognø
Myrimann Nordgard
9 Maren Rognø Vevatne
Tyssblakka
12
Eid Ride og Køyreklubb Annifrid Ueland
Faun Prins
3 Siri Merete Endal
Gnist
9 Therese Carlson Sellevold
Sofin
12
Sandnes Og Jæren Anne Grete Skjæveland
Dalargutt
3 Lisa Christiansen
Jarlen
9 Sina Thu Randulff
Vikkelsøs Høvding
12
Førde Køyre og Rideklubb 2 Hilde Seilen
Haukfell
3 Kristine Hafstad
Bø Una
9 Elisabeth Sande
Fjelldar
12
Oslo og Akershus Cassandre Bach- Gansmo
Kneist
3 Heidi Bergsund
Alm Jarl
9 Sigrid Skorve Larsen
Harams Romio
12
Førde Køyre og Rideklubb 3 Ann Maria Nydal
Knapstaprinsen
3 Gunnar Bruland
Vies Marikken
9 Inga Marie Kjærsdalen
Hadly
12


  Klikk her for en printervennlig versjon av denne artikkelen 
(Åpner seg i et nytt vindu)


Denne siden ble sist oppdatert 18.06.2008